OBSERWUJ NAS

PRZESZUKAJ WITRYNĘ (ESC ABY ZAMKNĄĆ)

Nasze studio: ul. Ogrodowa 18, 12-100 Szczytno
+48 511 576 083

Skip to Content

O MNIE

Cześć!

Jest mi niezmiernie miło, że trafiliście na moją stronę. Chętnie podzielę się z Wami kawałkiem mojego małego (wielkiego) świata.

Jak łatwo się domyślić jestem zapaleńcem fotografii. Moja przygoda z aparatem zaczęła się dość typowo – od fotografowania moich dzieci. Lubię łapać ulotne chwile, do których z wielką przyjemnością wracam.

W fotografii najbardziej kocham uwieczniać emocje. Kocham towarzyszyć Wam w ważnych dla Was chwilach. Jakie to chwile? Wszystkie które według Was zasługują na miano „wyjątkowych”. Takie momenty to nie tylko dzień sakramentalnego „TAK” czy świętowanie pierwszych urodzin Waszych pociech. To często „zwykły” jesienny spacer w parku lub rodzinne popołudnie bez smartfona i tabletu.

Największą nagrodą jest kiedy słyszę, że moje zdjęcia Was wzruszają lub wywołują niedający się powstrzymać uśmiech.

Jeśli uważacie, że jesteście niefotogeniczni albo po prostu wstydzicie się stawać przed obiektywem, mam dla Was świetną wiadomość! Nie taki diabeł straszny, a gdzie sam nie może tam mnie z aparatem pośle. Przy mnie nie musicie się stresować. Sesja nie jest po to, żebyście pozowali i ładnie uśmiechali się do obiektywu. Możecie po prostu być sobą, być dla siebie nawzajem. A ja po cichu i bezboleśnie zadbam o Wasze piękne wspomnienia.

Cieszę się, że mogę wypełniać swoje życie tym co kocham. Fotografia jest nie tylko moją pasją, jest sposobem na życie. A zaczęło się zupełnie niewinnie… Z zajawki do migawki.

Zapraszam Was do obejrzenia mojego portfolio. Zajrzyjcie też na bloga. A jeśli udzieli się Wam moja zajawka, to do zobaczenia niebawem.